24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
27.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Прилуцькій виховній колонії управління ДПтС України в Чернігівській області діє кіноклуб «Docudays UA»

З метою організації корисної зайнятості вихованців, що відбувають покарання в Прилуцькій виховній колонії управління ДПтС України в Чернігівській області співробітниками відділу соціально-виховної та психологічної роботи було організовано покази документальних та навчальних кінофільмів в рамках діяльності кіноклубу медіа-просвіти з прав людини «Docudays UA», що створений на базі установи.

Завданням кіноклубу є підготовка, організація та проведення показів кінофільмів, а також проведення дискусій, диспутів, обговорень, лекцій з метою правового виховання засуджених та персоналу установи, формування у них розуміння людської гідності, як найвищої цінності.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »