13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
28.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Співробітники Дніпропетровського міжрегіонального воєнізованого формування ДКВС України здобули перемогу у чемпіонаті України з плавання в категории «Мастерс»

23-24 квітня 2016 року у Палаці водних видів спорту «Метеор» м. Дніпропетровська відбувся чемпіонат України з плавання в категорії «Мастерс», у якому взяли участь бійці Дніпропетровського міжрегіонального воєнізованого формування Держаної кримінально-виконавчої служби України.

Змагання пройшли з метою популяризації здорового способу життя та спортивного довголіття серед населення України, залучення осіб середнього і старшого віку, спортсменів різних вікових груп, любителів спорту і активних занять масовим спортом. У змаганні взяли участь рекордсмени світу та Європи, переможці та призери різних міжнародних змагань. У напруженій боротьбі за звання «Чемпіон України» зустрілися понад 350 спортсменів різних вікових категорій з усіх регіонів нашої країни. У тому числі і Дніпропетровські пенітенціарії, володарі численних золотих та срібних медалей чемпіонатів з плавання: Олександр Баранець і Владислав Ведерніков (у віковій категорії 25-29 років) та Сергій Бабкін (вікова категорія 45-50 років).

У програмі чемпіонату були представлені дистанції від 50-ти метрів і до 1500 метрів усіма способами плавання і, звичайно ж, самий захоплюючий вид - естафетне плавання. В усіх дистанціях дніпропетровські фахівці продемонстрували чи не найкращі результати та посіли перші місця у своїх вікових категоріях. Завдяки таким спортивним успіхам у командній першості серед областей 1 місце посіла команда Дніпропетровщини, 2 місце - команда м. Київ, 3 місце - команда Полтавської області.

Цей чемпіонат став генеральною репетицією українських «Мастерс» перед чемпіонатом Європи з водних видів спорту, який відбудеться в Лондоні 25-29 травня цього року.

Прес-служба
управління Державної пенітенціарної служби
України у Дніпропетровській області

версія для друку
Розширений пошук »