17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
26.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Участь персоналу та засуджених
Державної кримінально-виконавчої служби України
у щорічній всеукраїнській соціально-екологічній акції
«Зробимо Україну чистою разом!»,
яка відбулася 23 квітня 2016 року у рамках співпраці
з громадською організацією «Let`s do it, Ukraine»

23 квітня 2016 року персонал Державної кримінально-виконавчої служби України, засуджені, які відбувають покарання у виправних центрах та дільницях соціальної реабілітації установ виконання покарань, а також особи, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції, взяли участь у щорічній всеукраїнській соціально-екологічній акції «Зробимо Україну чистою разом!», яка відбулася за ініціативи громадської організації «Let`s do it, Ukraine».

В установах виконання покарань та підрозділах кримінально-виконавчої інспекції було організовано та проведено 749 екологічних акцій.

Всього екологічними заходами було охоплено близько 7,5 тис. засуджених та близько 3 тис. осіб, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції.

Під час проведення заходів в установах виконання покарань забезпечено належний правопорядок та безпеку учасників. У забезпеченні проведення заходів було задіяно майже 7 тис. персоналу установ виконання покарань та підрозділів кримінально виконавчої інспекції.

Установам виконання покарань та підрозділам кримінально-виконавчої інспекції координаторами акції у 6 областях надавалася гуманітарна допомога, зокрема, отримано інвентар у вигляді господарських рукавиць та мішків для сміття на загальну суму 6 тис. 103 грн.

У 18 областях акція проходила силами і засобами Державної кримінально-виконавчої служби України.

Екологічні заходи, які були проведені в установах виконання покарань та підрозділах кримінально-виконавчої інспекції були висвітлені на офіційному веб-сайті ДПтС України, у газеті «Закон і обов’язок» та у місцевих засобах масової інформації.

Управління соціально-психологічної роботи
із засудженими
апарату ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »