24 лютого 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
29.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

В апараті ДПтС України відбулась селекторна нарада з питань підвищення ефективності функціонування роботи підприємств та майстерень установ виконання покарань

28 квітня в апараті Державної пенітенціарної служби України під керівництвом заступника Голови Служби Сергія Миколайовича Оміновського відбулась селекторна нарада на тему «Про стан фінансово-господарської діяльності підприємств та майстерень установ виконання покарань за перший квартал 2016 року».

Участь у заході взяли: керівництво та співробітники управління виробничої діяльності апарату ДПтС України, заступники начальників територіальних управлінь ДПтС України, відповідальні за організацію виробничої діяльності, та директори підприємств установ – заступники начальників установ з виробництва.

Зокрема, С.М. Оміновський наголосив на обов’язковому виконанні керівниками підприємств установ виконання покарань вимог апарату ДПтС України щодо дотримання співвідношення доходів і витрат підприємств установ виконання покарань (прибутковість) та фінансової дисципліни.

Під час селекторної наради присутні розглянули питання щодо залучення засуджених до суспільно корисної праці на підприємствах та в майстернях установ виконання покарань, проаналізували рівень їх заробітку, динаміки заборгованостей і стану розрахунків по обов’язкових платежах до бюджетів усіх рівнів, стан споживання та облік електроенергії і води на підприємствах установ виконання покарань.

За результатами розгляду зазначених питань, після заслуховування керівників територіальних органів ДПтС України, С.М. Оміновський попередив учасників наради про відповідальність за невиконання доручень керівництва Служби для поліпшення діяльності підприємств та майстерень установ відомства, а також визначив конкретні завдання та терміни для вирішення проблем з різних напрямків діяльності.

Управління виробничої діяльності
апарату ДПтС України

версія для друку
Розширений пошук »