25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
28.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Відкриття Всеукраїнської виставки виробів
декоративно-прикладного мистецтва засуджених
"Великодня писанка"

За спільної ініціативи Державної пенітенціарної служби України та Синодального відділу Української Православної Церкви у справах пастирської опіки пенітенціарної системи 27 квітня 2016 року у виставковому залі Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника (м. Київ, вул. Лаврська, 9) проведено відкриття чергової Всеукраїнської виставки робіт декоративно-прикладного мистецтва засуджених "Великодня писанка".

На виставці представлено вироби художньо-прикладної творчості засуджених за номінаціями живопис, графіка, вишивка, іконопис, різьблення по дереву тощо.

Учасниками даної виставки стали 119 засуджених (з яких 19 жінок та 9 неповнолітніх), які підготували 139 творів мистецтва.

Метою проведення подібних заходів є відродження духовних традицій українського народу та гуманістичних цінностей християнської культури, сприяння формуванню у засуджених здорового способу життя та моральності, правослухняної поведінки і корисної зайнятості у вільний час.

Після закінчення виставки за виконавцями залишаються авторські права, а всі вироби, за їх згодою, будуть передані як благодійна допомога дитячим будинкам та інтернатам України.

Управління соціально-психологічної роботи
із засудженими апарату ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »