20 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
29.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Виставка творчих робіт персоналу та засуджених
органів та установ ДПтС України
в рамках VIII міжнародного «Конкурсу без кордонів»

За підтримки Міжнародного благодійного фонду «Інше життя» з 19 по 28 квітня 2016 року у виставковій галереї Національного історико-архітектурного музею Київська Фортеця пройшла виставка декоративно-прикладного мистецтва «Спокуса душі – Весна красна!».

На виставці експонувались 117 творчих робіт засуджених, осіб, узятих під варту, та персоналу органів та установ ДПтС України. Роботи були представлені у різних напрямках - живопис, декоративно-прикладне мистецтво, іконопис, вірші, соціальні плакати.

Після закінчення Виставки за виконавцями залишаються авторські права, а всі вироби, за згодою авторів, будуть передані до дитячих будинків України у якості благодійної допомоги.

Детальніша інформація на сайті http://www.inshe.org.

Управління соціально-психологічної роботи із засудженими
апарату ДПтс України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »