23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
29.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Привітання Голови Державної пенітенціарної служби України з нагоди Христового Воскресіння

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Великодня – найдавнішого і найважливішого у християнському світі свята, що встановлено на честь Воскресіння Ісуса Христа!

Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Це свято уособлює торжество віри, надії та любові, істини і справедливості, праведності й величі духу.

Напередодні величного свята бажаю, аби у Ваші домівки Великдень приніс радість, мир, злагоду, нові надії та успіхи! Будьте здорові, щасливі й благословенні!

Людям, які порушили Закони нашої Держави та опинилися в місцях позбавлення волі, бажаю пізнати силу Божих Законів, знайти в собі мужність, віру та терпіння, які допоможуть здолати всі незгоди й стати законослухняними громадянами України, підтримкою для рідних і опорою для друзів.

Христос воскрес!

Воістину воскрес!

З повагою

В.М. Палагнюк,
Голова Державної пенітенціарної служби України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »