23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
05.05.2016
Державна пенітенціарна служба України

Великодні свята в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах України

У період святкування Великодня в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах було організовано та проведено 610 богослужінь, у заходах взяли участь понад 2 тис. представників релігійних організацій, в тому числі 611 священнослужителів Української Православної Церкви.

У цей період було проведено 228 концертів силами художньої самодіяльності засуджених та 314 – із залученням творчих колективів, релігійних та громадських організацій.

У відділеннях соціально-психологічної служби для засуджених проведено 1518 тематичних виступів у виді лекцій, бесід, присвячених святкуванню Великодня.

Забезпечено доступ засуджених до перегляду святкових телепередач, концертів, продемонстровано 947 кіно- та відеофільмів.

У святкових заходах, які проводились в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, взяло участь 386 представників державних і громадських організацій.

Установам виконання покарань та слідчим ізоляторам надавалась гуманітарна допомога, зокрема, отримано близько 200 тис. яєць та 130 тис. пасок.

Під час проведення заходів в установах виконання покарань забезпечено належний правопорядок та безпеку учасників. У забезпеченні проведення святкових заходів було задіяно понад 4 тис. осіб, з числа персоналу установ виконання покарань.

Управління соціально-психологічної роботи із засудженими

апарату ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »