24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
04.05.2016
Державна пенітенціарна служба України

Представники Душпастирської ради привітали персонал апарату ДПтС України з Великоднем

04 травня 2016 року в апараті ДПтС України в рамках засідання Душпастирської ради відбувся невеликий концерт з нагоди Пасхи для керівництва та персоналу апарату відомства.

Ініціювала такий захід Українська міжконфесійна християнська місія «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі».

Представники різних релігійних конфесій звернулися до присутніх із вітальними промовами, а також наголосили на важливій місії пенітенціаріїв у спасінні людських душ, що підтверджується окремими уривками із Біблії.

Святкового настрою додали пісні у виконанні християнських співаків, присвячені величанню Ісуса Христа, Церкви та надії на спасіння для кожної людини.

Окрім того, організатори свята підготували для всіх книги та солодкі подарунки.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »