12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
06.05.2016
Державна пенітенціарна служба України

Привітання виконуючого обов’язки Голови Державної пенітенціарної служби України П.В. Лейковського з Днем Перемоги

Шановні колеги, ветерани та пенсіонери Служби!

Від імені колегії Державної пенітенціарної служби України, керівництва нашого відомства та від себе особисто щиро вітаю усіх з Великою Перемогою 1945-го року!

Відповідно до Указу Президента України П. Порошенка у 2016-у році цей день ми відзначаємо як День пам'яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Вшановуємо своїх героїв, які мужньо, самовіддано і героїчно боронили українську землю, відстоювали нашу незалежність, цілісність і наше майбутнє.

У тій боротьбі українські воїни зробили значний внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції. Сім мільйонів українців воювали проти нацизму. Понад 2,5 мільйони наших співвітчизників згодом були нагороджені медалями та відзнаками за той неоціненний подвиг, який вони зробили для свободи і незалежності своїх дітей, онуків і майбутніх поколінь.

Та Велика Перемога омита кров’ю тих, хто боровся на смерть – поліг на полі бою або помер від смертоносних ран; а відлуння війни ще десятиріччями нагадувало про те страшне лихоліття зубожінням людей і сирітством дітей.

Тож наш основний обов’язок – зберегти пам’ять про мужність і самопожертву наших батьків та дідів, шанувати сивочолих ветеранів, гідно виховувати своїх дітей у дусі патріотизму та не допустити панування будь-якої однієї нації над іншою.

З нагоди свята бажаю всім миру і злагоди, добробуту і довгих щасливих років життя!

З повагою

П.В. Лейковський,

В.о. Голови Державної пенітенціарної служби України

полковник внутрішньої служби

версія для друку
Розширений пошук »