13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
13.05.2016
Державна пенітенціарна служба України

Виконуючий обов’язки Голови ДПтС України П.В. Лейковський з робочим візитом побував у Львівській області

12 травня 2016 року виконуючий обов’язки Голови Державної пенітенціарної служби України полковник внутрішньої служби П. Лейковський відвідав з робочим візитом Львівщину.
Відповідно до програми перебування в регіоні Петро Валерійович провів оперативну нараду за участю керівного складу управління ДПтС України у Львівській області та установ виконання покарань цього територіального органу. У рамках зазначеного заходу він представив присутнім новопризначеного першого заступника начальника управління майора внутрішньої служби Миколу Васильовича Хому. При цьому відрекомендував його як висококваліфікованого та досвідченого професіонала, людину, котра у кримінально-виконавчій службі пройшла шлях від молодшого інспектора виправної колонії до начальника одного з відділів апарату ДПтС України.
Окрім того, Петро Валерійович звернув увагу учасників наради на основні завдання, які стоять перед підрозділами пенітенціарної системи на даний час та спрямував на їх безумовне виконання з чітким дотриманням чинного законодавства.
Потім виконуючий обов’язки Голови ДПтС України П.В. Лейковський у супроводі начальника управління Служби у Львівській області М.С. Дзюдзя відвідав Личаківську виправну колонію (№ 30), де здійснив обхід територією установи та ознайомився з умовами проживання, комунально-побутового та медичного забезпечення засуджених і діяльністю виробничого підрозділу установи. В ході візиту було проінспектовано:

  • дільницю соціальної реабілітації установи, ремонт та облаштування якої в даний час проводиться;
  • окремі виробничі цехи підприємства колонії;
  • медичну частину установи;
  • одну з дільниць ресоціалізації для засуджених установи;
  • обідній зал та варильні цехи харчоблоку колонії;
  • кімнати для проведення тривалих та короткострокових побачень засуджених із рідними й близькими ;
  • службові приміщення відділу охорони ;
  • розплідник службових собак.

На кожному із перевірених об’єктів відбулось спілкування виконуючого обов’язки Голови ДПтС України П.В. Лейковського з персоналом та засудженими установи.

Прес-служба управління ДПтС України у Львівській області

версія для друку
Розширений пошук »