19 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
13.05.2016
Державна пенітенціарна служба України

На селекторній нараді ДПтС України проаналізовано окремі аспекти діяльності служб комунально-побутового забезпечення

Сьогодні, 13 травня 2016 року, під керівництвом начальника управління ресурсного забезпечення апарату ДПтС України М.Ф. Данилюка відбулась селекторна нарада із заступниками начальників територіальних управлінь щодо підсумків роботи служб комунально-побутового забезпечення ДПтС України за 4 місяці поточного року та доведення плану використання коштів спеціального фонду за напрямком ресурсного забезпечення у 2016 році.

Зокрема, в рамках наради було зазначено, що, враховуючи досить теплу зиму та підвищений контроль за використанням наявного палива, опалювальний сезон 2015-2016 років пройшов успішно, а залишків палива в установах виконання покарань по всій Україні вистачить для роботи котелень ще на понад 100 діб.

При цьому керівник профільного структурного підрозділу звернув увагу присутніх на тому, що питання економного та раціонального використання твердого палива наразі стоїть дуже гостро, оскільки коштів на його придбання в поточному році передбачено на рівні минулорічного фінансування.

Відповідно, представникам територіальних органів було дано доручення здійснити перевірку наявних залишків твердого палива в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, організувати належне його зберігання та раціональне використання у міжопалювальний період.

У зв’язку з триваючим поступовим підвищенням тарифів на комунальні послуги та енергоносії, в умовах обмеженого фінансування, з державного бюджету особливо важливе значення має питання ефективного та економного використання енергоносіїв та води, а також забезпечення їх оплати.

В цілому по органах та установах, що належать до сфери управління ДПтС України, рівень розрахунків за комунальні послуги та енергоносії за 4 місяці 2016 року по бюджетній діяльності склав 90-96 відсотків.

При цьому під час наради було проаналізовано заходи, що вживаються для забезпечення своєчасних розрахунків за енергоносії та комунальні послуги й погашення наявної заборгованості.

Так, наприклад, за рахунок вжитих заходів щодо заміщення споживання природного газу іншими видами палива, а також суворого дотримання температурних графіків роботи теплових мереж згідно з погодними умовами дозволили скоротити споживання природного газу в 54 установах у 2016 році у порівнянні з попереднім роком на 0,5 млн. куб. метрів (6%), що в грошовому виразі складає 4,0 млн. грн.

З наявних проблем за відповідним напрямком діяльності відзвітували заступники начальників територіальних органів управління ДПтС України кількох регіонів, які пояснили ситуацію та озвучили керівництву своє бачення вирішення проблем.

Окреслюючи плани на подальшу роботу, М.Ф. Данилюк вкотре поінформував учасників наради про заплановане підвищення тарифів на теплову енергію орієнтовно на 90% з 1 липня та черговий етап зростання тарифів на електроенергію з 1 вересня поточного року, а також наголосив, що питання контролю за економним споживанням енергоресурсів, впровадженням енергозберігаючих заходів з боку керівництва Служби буде лише посилено.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Розширений пошук »