13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
16.05.2016
Державна пенітенціарна служба України

Виконуючий обов’язки Голови ДПтС України Петро Лейковський з робочим візитом відвідав Збаразьку виправну колонію (№ 63), що на Тернопільщині

13 травня 2016 року виконуючий обов’язки Голови Державної пенітенціарної служби України полковник внутрішньої служби Петро Лейковський перевірив роботу Збаразької виправної колонії управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 63).
У супроводі начальника управління ДПтС України в Тернопільській області полковника внутрішньої служби Андрія Шацького було здійснено обхід території установи. Візит розпочався з виробничої зони. Директор та технолог підприємства продемонстрували керівництву Служби та територіального органу управління види продукції, яку виготовляє підприємство установи, та зразки одягу, який  засуджені шиють для учасників антитерористичної операції.
Після чого Петро Валерійович ознайомився з умовами відбування покарання засуджених, здійснив огляд відділень соціально-психологічної служби, комунально-побутового та медичного забезпечення засуджених, побував в їдальні, пекарні, клубі та бібліотеці.
В рамках робочого візиту виконуючий обов’язки Голови ДПтС України Петро Лейковський спілкувався із персоналом, цікавився умовами проходження ними служби та проблемами, які виникають під час виконання службових обов’язків.
Крім цього, Петро Валерійович поспілкувався із засудженими жінками та надав вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Прес-служба
управління ДПтС України в Тернопільській області

версія для друку
Розширений пошук »