10 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
16.05.2016
Державна пенітенціарна служба України

Персонал пенітенціарної служби підвищує кваліфікацію з прав людини в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно Docudays UA

У рамках співпраці Державної Пенітенціарної служби України з Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA, 13-15 травня 2016 року в м. Києві, в готелі «Україна», відбувся 3-денний семінар-тренінг «Кіноклуб Docudays UA як інструмент просвіти з прав людини».
Семінар провели: Олег Дука -начальник Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України та Євген Івашев -начальник циклу психолого-педагогічних дисциплін Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України.
Участь в семінарі взяли 20 працівників органів, установ виконання покарань, слідчих ізоляторів та навчальних закладів, відповідальних за діяльність кіноклубів медіа-просвіти Docudays UA. Учасники заходу мали можливість ознайомитись з методикою проведення просвітницьких заходів кіноклубів медіа-просвіти Docudays UA та переглянути колекцію документальних фільмів фестивалю DocudaysUА.

Управління соціально-психологічної
роботи із засудженими

версія для друку
Розширений пошук »