17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
16.05.2016
Державна пенітенціарна служба України

Персонал пенітенціарної служби підвищує кваліфікацію з прав людини в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно Docudays UA

У рамках співпраці Державної Пенітенціарної служби України з Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA, 13-15 травня 2016 року в м. Києві, в готелі «Україна», відбувся 3-денний семінар-тренінг «Кіноклуб Docudays UA як інструмент просвіти з прав людини».
Семінар провели: Олег Дука -начальник Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України та Євген Івашев -начальник циклу психолого-педагогічних дисциплін Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України.
Участь в семінарі взяли 20 працівників органів, установ виконання покарань, слідчих ізоляторів та навчальних закладів, відповідальних за діяльність кіноклубів медіа-просвіти Docudays UA. Учасники заходу мали можливість ознайомитись з методикою проведення просвітницьких заходів кіноклубів медіа-просвіти Docudays UA та переглянути колекцію документальних фільмів фестивалю DocudaysUА.

Управління соціально-психологічної
роботи із засудженими

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »