23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
13.05.2016
Державна пенітенціарна служба України

В апараті ДПтС України відбулась нарада за участю представників Міністерства юстиції України

13 травня 2016 року в апараті ДПтС України під головуванням заступника Голови Служби Сергія Миколайовича Оміновського відбулась міжвідомча нарада, участь в якій взяли: директор департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції України Наталія Анатоліївна Козловська, її заступник – Олександр Олександрович Гурин, начальник управління охорони здоров’я та медико-санітарного забезпечення апарату ДПтС України Олександр Львович Етніс, заступник начальника департаменту  по роботі з персоналом апарату ДПтС України полковник внутрішньої служби Сергій Миколайович Глибін та співробітники зазначених структурних підрозділів апарату відомства.
В рамках заходу було обговорено питання надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим засудженим та особам, узятим під варту, а саме – проведення в установах, що належать до сфери управління ДПтС України, добровільного тестування ув’язнених на наявність ВІЛ-інфекції, надання фахових консультацій та забезпечення антиретровірусного лікування хворих.
Також було розглянуто низку питань стосовно кадрового забезпечення органів та установ ДКВС України.
Представники Служби поінформували керівництво про основні досягнення та проблеми в зазначених напрямках. Представники Міністерства юстиції, в свою чергу, висловили власне бачення їх вирішення та озвучили конкретні завдання щодо подальшої роботи.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »