25 лютого 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
19.05.2016
Державна пенітенціарна служба України

З нагоди Дня Європи в Україні в Академії Державної пенітенціарної служби відбулася зустріч з Надзвичайним і повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні 

З ініціативи Почесного консульства в м. Чернігові та Чернігівській області в рамках святкування Дня Європи в Україні 18 травня 2016 року відбулася зустріч курсантської, студентської молоді та викладачів Академії Державної пенітенціарної служби з Надзвичайним і повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні паном Юрісом Пойкансом.
Метою зустрічі організатори визначили популяризацію ідеї європейської інтеграції України, налагодження співпраці між навчальним закладом та представництвами ЄС в Україні.

У заході взяли участь: Надзвичайний і повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні пан Юріс Пойканс; Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч; ректор академії Олексій Тогочинський; Почесний Консул Латвійської Республіки в м. Чернігові та Чернігівській області Олена Вишнякова; помічник Почесного консула, директор культурно-просвітницького центру LatviArt Ірина Харченко; керівництво та персонал Академії Державної пенітенціарної служби.

Перед дискусією пан Посол провів зустріч із ректором академії Олексієм Тогочинським та обговорив питання співробітництва із вишами Латвії, обмін студентами та лекторами.
Під час лекції посол Латвії Юріс Пойканс звернув увагу студентів на те, що вони є майбутнім країни й їх основним завданням є боротьба за незалежність України, її територіальну цілісність та суверенітет. "Реформування держави завжди є болісним та непопулярним процесом, але для успішного функціонування країни та продовження курсу євроінтеграції, реформи вкрай необхідні", зазначив Ю.Пойканс.

Також Надзвичайний та повноважний посол Латвії запропонував студентам та викладачам Академії ДПтС долучитись до дискусії на тему «Латвійсько- українські відносини в Європі: спільні виклики та можливості для співробітництва». Під час зустрічі були оглянуті теми важливості впровадження реформ в рамках євроінтеграційного процесу в Україні, позитивні наслідки дії Угоди про асоціацію України – ЄС та необхідність продовження взятого курсу розвитку державності з огляду на досвід Латвії як країни - члена ЄС та НАТО. Пан Посол зробив короткий екскурс в історію Латвії та розповів про існуючі можливості та перспективи подальшої співпраці.
Виступ посла Латвії супроводжувався активною дискусією із присутніми студентами, які мали можливість задати питання та висловити свою думку.

За результатами візиту досягнуто попередньої домовленості про налагодження співпраці між Посольством Республіки Латвія в Україні, Почесним Консульством Республіки Латвія в Чернігові та Чернігівській області та навчальним закладом з перспективою реалізації міжнародних освітніх програм.

Прес-служба
Академії ДПтС

версія для друку
Розширений пошук »