13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
19.05.2016
Державна пенітенціарна служба України

В Інституті кримінально-виконавчої служби відбувся персональний розподіл випускників 2016 року

19 травня 2016 року в Інституті кримінально-виконавчої служби відбувся персональний розподіл здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» юридичного та психологічного факультетів. На місце проходження служби було направлено 168 курсантів, з яких 136 – за напрямом підготовки «Правознавство» та 32 – за напрямом підготовки «Психологія».
Участь у відкритому засіданні комісії з персонального розподілу випускників взяли представники Державної пенітенціарної служби України, а саме: заступник начальника департаменту по роботі з персоналом полковник внутрішньої служби В. К. Ричок та начальник відділу навчальних закладів і професійної підготовки кадрів департаменту по роботі з персоналом полковник внутрішньої служби В.В. Дєдухов.
Головою комісії був начальник Інституту кримінально-виконавчої служби доктор юридичних наук генерал-майор Є. Ю. Бараш.  Членами комісії обрано заступника начальника Інституту кримінально-виконавчої служби полковника внутрішньої служби К.Ю. Свердліна, начальника юридичного факультету кандидата юридичних наук полковника внутрішньої служби В.С. Маленту, начальника відділу матеріально-технічного забезпечення підполковника внутрішньої служби В.О. Гузунову, начальника відділу по роботі з персоналом полковника внутрішньої служби І.І. Довганя та начальника відділу соціально-виховної та психологічної роботи полковника внутрішньої служби А.М. Мазаєва.
Цей день став відправною точкою на шляху дорослого життя випускників вузу. Попереду на них очікує почесна служба українському народу та Батьківщині.

Відділ соціально-виховної та психологічної роботи

версія для друку
Розширений пошук »