25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
23.05.2016
Державна пенітенціарна служба України

Спростування інформації поширеної в ЗМІ народним депутатом України від Радикальної партії Ігорем Мосійчуком щодо умов тримання ув'язнених в Старобільському слідчому ізоляторі

18 травня 2016 року, в інтернет-виданнях,було поширено статті про ліквідацію Державної пенітенціарної служби України, в якій зі слів народного депутата України від Радикальної партії Ігоря Мосійчука зазначено, що нібито в Старобільському СІЗО разом із представниками ополчення знаходяться українські військовослужбовці, а замість ганчірки використовують стяг України.
Керівництво управління ДПтС України в Луганській області офіційно повідомляє, що інформація, викладена в статті не відповідає дійсності.
Старобільський слідчий ізолятор управління ДПтС України в Луганській області знаходиться на території, яка контролюється органами державної влади України.
Керівництво Старобільського слідчого ізолятора управління ДПтС України в Луганській області повідомляє, що станом на 18 травня 2016 року в установі утримується 17 військовослужбовців за підозрою у скоєнні різноманітних кримінальних злочинів, 79 громадян за підозрою у скоєнні злочинів протии безпеки Держави. Умови тримання всіх ув'язнених та засуджених відповідають діючому законодавству, що підтверджується неодноразовими перевірками відповідних контролюючих органів, громадських правозахисних організацій, в тому числі і міжнародних.
Наголошуємо, ув'язнені українські військовослужбовці тримаються в окремих  від представників ополчення камерах. Завжди з боку працівників режимної установи здійснюється належний режимний контроль за засудженими. Тому ситуація, яку описує Мосійчук, не може бути реальною, взагалі.
Більше того, у березні місяці поточного року Старобільський слідчий ізолятор  особисто відвідав депутат Верховної Ради 8 скликання Сергій Мельничук з метою перевірки умов тримання ув'язнених (зокрема, умови заарештованих, які є бійцями-добровольцями).Під час візиту народний депутат Верховної ради поспілкувався із ув'язненими. Жодного зауваження  (зі слів самого депутата!) щодо умов тримання засуджених або порушення їх прав в нього не виникло.
Сьогодні керівництво СІЗО та працюючий персонал ДПтСУ мають високе почуття патріотизму, активну громадську позицію. Це люди, які готові самовіддано берегти суверенну, незалежну, правову та демократичну державу і забезпечувати її національну безпеку. Адміністрацією установи постійно проводяться заходи серед засуджених, які направлені на дотримання українських традицій, любові до рідної землі, держави,  формування гуманістичних цінностей та становлення громадянина-патріота.
Незалежно від  подій в країні, співробітники підрозділів управління ДПтСУ в Луганській області сумлінно та згідно виконують свої службові обов'язки.

Відділ по роботі з персоналом
управління ДПтС України в Луганській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »