19 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
24.05.2016
Державна пенітенціарна служба України

Міністр юстиції України П.Д. Петренко поінформував персонал ДПтС України про основні аспекти реформування відомства

23 травня 2016 року в апараті Державної пенітенціарної служби України під головуванням Міністра юстиції України Павла Петренка відбулась селекторна нарада, під час якої очільник міністерства розповів співробітникам апарату відомства та територіальних органів про першочергові завдання, визначені в контексті реформування системи відбування покарань.
Павло Дмитрович окреслив основні цілі реформування, власне бачення вирішення наявних проблем та вимоги до співробітників, які продовжать працювати на нових посадах в структурі Міністерства юстиції.
Окремо Міністр юстиції акцентував увагу учасників наради на прозорості проведення закупівель, необхідності проведення аудиту діяльності підприємств, що функціонують при установах виконання покарань, а також дав доручення забезпечити належний правопорядок у підпорядкованих установах, аби не допустити ніяких надзвичайних ситуацій.
Начальники обласних управлінь, керівники структурних підрозділів апарату Служби мали можливість запитати Міністра про різні аспекти реформування та висловити власні побажання щодо майбутніх змін.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Розширений пошук »