18 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
01.06.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Львові урочисто відкрили Центр пробації для неповнолітніх

Сьогодні, 01 червня 2016 року, у День захисту дітей у рамках реалізації українсько-канадського проекту «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні» відбулось офіційне відкриття Центру пробації для неповнолітніх у місті Львові.
Захід відбувся за участю представників Посольства Канади в Україні, міського голови міста Львова, керівництва обласної державної адміністрації, представників Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики України. Від ДПтС України участь у заході взяли: начальник управління кримінально-виконавчої інспекції апарату ДПтС України Олег Янчук та начальник територіального органу управління у Львівській області Михайло Дзюдзь, персонал кримінально-виконавчої інспекції, представники громадськості та засобів масової інформації.
Модель Центру пробації для неповнолітніх створена з метою надання засудженим неповнолітнім, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції, послуг комплексної допомоги (психологічної, соціально-педагогічної, соціально-медичної, інформаційної, юридичної тощо), що сприятиме зниженню рівня рецидиву злочинів та повернення неповнолітніх до нормальних умов життєдіяльності.
Центр пробації для неповнолітніх об’єднає роботу працівників кримінально-виконавчої інспекції та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
На даний час проводяться підготовчі заходи з відкриття аналогічного Центру пробації для неповнолітніх в м. Києві, а також обговорення з органами влади м. Одеси питань можливого відкриття аналогічного пілотного проекту.

Прес – служба управління ДПтС України у Львівській області

версія для друку
Розширений пошук »