19 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
02.06.2016
Державна пенітенціарна служба України

Начальник управління внутрішнього аудиту ДПтС України Олександр Новіков відвідав установи Черкаської області

У період 31 травня по 01 червня 2016 року начальник управління внутрішнього аудиту апарату ДПтС України Олександр Новіков в ході робочої поїздки відвідав Уманську (№129) та Черкаську (№62) виправні колонії управління ДПтС в Черкаській області.
Під час відвідування установ Олександр Олександрович оглянув промислові зони підприємств установ, житлові приміщення для засуджених, місця приготування їжі, а також їдальні, клуби, чергові частини та лазне-пральні комплекси.
Окрім цього, в рамках робочого візиту було здійснено перевірку діяльності підпорядкованого особового складу, в тому числі проаналізовано результати роботи ревізійних комісій, які протягом травня поточного року перевіряли Уманську та Черкаську виправні колонії  управління ДПтС в Черкаській області.

Прес-служба управління ДПтС України в Черкаській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »