22 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
02.06.2016
Державна пенітенціарна служба України

Відбувся «круглий стіл» Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України»

Днями під головуванням голови Всеукраїнської громадської організації “Асоціації ветеранів Держаної кримінально-виконавчої служби України” Івана Штанька відбувся «круглий стіл» асоціації ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України. На заході були присутні: Голова ДПтС України Володимир Палагнюк, начальник управління Пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших громадян Головного управління Пенсійного фонду в м. Києві Тетяна Радука та представники обласних ветеранських об’єднань та міста Києва. На зборах обговорювалися питання щодо змін у пенсійному законодавстві України та подальшої роботи громадської організації.
Наступного дня на запрошення начальника управління ДПтС України в Черкаській області Анатолія Грищенка ветерани відвідали Музей історії Корсунь-Шевченківської битви Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника та Національний музей Тараса Шевченка.
Учасники зібрання висловлюють щиру вдячність за якісну організацію цього заходу.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »