25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
03.06.2016
Державна пенітенціарна служба України

Директор департаменту охорони, нагляду і безпеки, режиму та контролю за виконанням судових рішень ДПтС України М.Ільтяй взяв участь у роботі прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України

Сьогодні, 03 червня 2016 року, на питання, що надійшли на пряму телефонну лінію Кабінету Міністрів України, відповідали представники Міністерства юстиції України та підпорядкованих йому центральних органів виконавчої влади.
Від Державної пенітенціарної служби України участь у заході взяв директор департаменту охорони, нагляду і безпеки, режиму та контролю за виконанням судових рішень ДПтС України Микола Петрович Ільтяй.
Усім громадянам, які зателефонували на урядову телефонну лінію, у межах компетенції було надано вичерпну інформацію по суті порушених ними питань. Скарг і зауважень на адресу співробітників органів та установ ДПтС України не надходило.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »