17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
02.06.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Львові відбувся круглий стіл, присвячений діяльності
новоствореної Служби пробації

02 червня 2016 року на базі готелю «Леополіс», що у Львові, відбувся круглий стіл за участю персоналу кримінально-виконавчої інспекції на тему «Обговорення методичних рекомендацій щодо реалізації пробації для неповнолітніх».
Керівництво Державної пенітенціарної служби України у вказаному заході репрезентував начальник управління  кримінально-виконавчої інспекції Олег Янчук.
Одразу після введення в дію першого в Україні Центру пробації для неповнолітніх, яке відбулось у Львові напередодні, Олег Борисович, а також спеціально запрошені експерти довели усім присутнім методику застосування на практиці вказаного вище посібника в процесі організації пробації для неповнолітніх.
Окрім того, доповідачі детально зупинились на питаннях, що можуть виникнути під час ведення випадку (кейс-менеджмент), підготовки Досудової доповіді, у разі порушення умов пробації.
Підсумки круглого столу підвів директор проекту РСКЮ Євген Загудаєв, який особливу подяку висловив канадським партнерам за їх активну участь та підтримку у реалізації проекту.

Прес-служба управління ДПтС України у Львівській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »