23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
13.06.2016
Державна пенітенціарна служба України

Працівниками Державної пенітенціарної служби України взято участь у VІІ Паломництві, присвяченому Ювілейному року Божого Милосердя

У рамках Угоди про співпрацю між Державною пенітенціарною службою України та Українською Греко-Католицькою Церквою, у період з 11 по 12 червня 2016 року відбулась традиційна проща працівників пенітенціарної системи та членів їх родин до Унівської Свято-Успенської Лаври.

У прощі взяли участь представники управлінь Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській, Київській, Житомирській, Тернопільській, Івано-Франківській, Львівській областях.

Серед іншого учасники заходу мали можливість взяти участь у Архиєрейській Божественній Літургії, яку проводив керівник Департаменту Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України єпископ Сокальсько-Жовківський Михаїл (Колтун) та долучитись до Молитви прочан до Божої Матері за Україну.

Управління соціально-психологічної
роботи із засудженими
апарату ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »