25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
15.06.2016
Державна пенітенціарна служба України

Відбувся семінар щодо в’язничного менеджменту та застосування до засуджених реабілітаційних підходів

13 червня 2016 року у готелі "Хілтон" у рамках реалізації проекту Ради Європи і Європейського Союзу "Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні" проведено семінар щодо в’язничного менеджменту та застосування до засуджених реабілітаційних підходів.

Участь у заході взяли: експерти Ради Європи Джон МакҐакін, Мартін Седдон, Ольга Сандакова; соціолог, дослідниця ґендерних питань, кандидат соціологічних наук, викладачка кафедри соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія» Тамара Марценюк; представники апарату ДПтС  України, представники пілотних установ виконання покарань Стрижавської виправної колонії управління ДПтС України у Вінницькій області (№ 81), Білоцерківської виправної колонії управління ДПтС України в м. Києві та Київській області (№ 35), Надержинщинської виправної колонії (№ 65) і Кременчуцької виховної колонії управління ДПтС України в Полтавській області, Чернігівської виправної колонії (№ 44) й Прилуцької виховної колонії управління ДПтС України у Чернігівській області.
В рамках заходу розглянули питання щодо розробки політики з соціального моделювання, комунікації, динамічної безпеки, кодексу етики, соціального навчання, реалізації міні-проектів в пілотних установах виконання покарань, а також питання рівних прав і можливостей для жінок та чоловіків в українському суспільстві, презентації нових курсів із соціальних навичок: «Де жити?», «Соціальні навички на робочому місці», «Запитайте – дам пораду»,огляд актуальності, та практичності курсів із соціальних, та життєвих навичок.
Усі присутні мали можливість озвучити проблеми, що виникають у їхній повсякденній роботі, та поділитися з іншими власним досвідом їх вирішення.
За результатами проведеного семінару було визначено напрями діяльності, що потребують вирішення найближчим часом.

Відділ міжнародної діяльності та зв’язків з громадськістю
управління міжнародної діяльності та взаємодії
із засобами масової інформації

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »