18 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
17.06.2016
Державна пенітенціарна служба України

Черговий випуск курсантів Інституту кримінально-виконавчої служби

17 червня 2016 року Інституті кримінально-виконавчої служби відбувся урочистий випуск курсантів, які 4 роки тому виявили бажання опанувати знання за спеціальністю «Психологія» та «Правознавство» на денній формі навчання.

Сьогодні 168 випускників Інституту одержали дипломи освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та стали дипломованими фахівцями, які вже зовсім скоро поповнять колективи органів та установ Державної кримінально-виконавчої служби України. 22 випускники отримали дипломи з відзнакою. Також в цьому році вперше, всім випускникам, які навчалися на відмінно та отримали дипломи з відзнакою наказом Голови Державної пенітенціарної служби України було присвоєно первинне спеціальне звання на ступінь вище «старший лейтенант внутрішньої служби».

Розділити цю радість та привітати з випуском самих курсантів, їхніх наставників – викладачів та батьків, на свято завітали Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич, Голова національної поліції України Хатія Деконаїдзе, Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк, начальники територіальних органів ДПтС України, духовенство, друзі та родичі.

Дипломи випускникам вручали начальники територіальних органів, в підпорядкованих установах яких і розпочнуть свою службу молоді офіцери.

Випускникам, які закінчили навчання на відмінно, дипломи з відзнакою вручали Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк та начальник Інституту Євген Бараш.

Володимир Палагнюк побажав винуватцям свята знайти своє місце і віддано служити українському народу, досягаючи успіхів у трудовій діяльності.

У рамках святкування випускників благословив та провів обряд освячення настоятель Храму Преображення Господнього отець Віктор (Яценко).

Святкового настрою додав і показовий виступ підрозділу барабанщиць Національної академії внутрішніх справ та вокально-хореографічна постановка.

Під супровід духового оркестру вчорашні курсанти попрощалися з рідним Інститутом і в останній раз, карбуючи крок, пройшли урочистим маршем. А на щастя, за доброю традицією, підкинули вгору монети. В добру путь, дорогі випускники!

Див. також фото на офіційній сторінці ДПтС України на Facebook.

Відділ соціально-виховної та психологічної роботи
Інституту кримінально-виконавчої служби

версія для друку
Розширений пошук »