23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
21.06.2016
Державна пенітенціарна служба України

25 червня у Кременчуцькій виховній колонії управління ДПтС України в Полтавській області відбудеться урочисте відкриття ХХV-го фестивалю самодіяльної художньої творчості засуджених «Червона калина»

ПРЕС-АНОНС

25 червня 2016 року в Кременчуцькій виховній колонії управління ДПтС України в Полтавській області відбудеться урочисте відкриття ХХV-го фестивалю самодіяльної художньої творчості засуджених «Червона калина» на тему «Ми славимо нашу Вітчизну єдину, співучу колиску – Святу Україну».

Концертна програма включає тематичні виступи (вірш, твір чи оповідання; пісня; танець; театралізована сценка; конкурс авторських робіт типового українського національного ремесла та інші).

Початок заходу о 10:00 (реєстрація учасників 9:00-9:45).

Адреса колонії: Полтавська область, м. Кременчук, вул. Лікаря О. Богаєвського, 10/30.

Запрошуємо представників органів місцевого самоврядування, державні, громадські та релігійні організації, студентську та учнівську молодь міста та області, представників засобів масової інформації взяти участь у фестивалі в якості гостей.

Акредитація представників засобів масової інформації за телефонами: (053 22) 2 24 12,
(066) 381 69 16 – Удовицька Олена Валентинівна.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

Див. також «У виховних колоніях стартує ХХV фестиваль самодіяльної художньої творчості засуджених «Червона калина»».

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »