12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
05.01.2016
Державна пенітенціарна служба України

Персонал апарату ДПтС України четвертий рік поспіль долучився до акції передачі Вифлеємського вогню Миру

5 січня 2016 року, напередодні Різдва Христового, під патронатом Української Греко-Католицької Церкви та за участю протоієрея Костянтина Пантелея, керівника Відділу Курії УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України, в апарат ДПтС України завітали представники Пласту (Національної скаутської організації України) для урочистої передачі Вифлеємського Вогню Миру для персоналу Служби.

Участь у заході взяли перший заступник Голови Служби Петро Лейковський, заступник Голови Сергій Оміновський, керівники структурних підрозділів та персонал апарату ДПтС України.

Дана традиція передачі вогню у відомстві започаткована чотири роки тому і з кожним разом набирає популярності серед персоналу Служби, адже кожен охочий має можливість долучитися до світла Вифлеємського Вогню, що є символом очищення, душевного спокою, солідарності до ближнього та миру до людей і світу.

Щороку вогонь беруть на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі він мандрує світом, перетинаючи сотні кордонів, щоб привнести людям у дім тепло, доброту, братерство, віру, злагоду та любов.

Кожен охочий мав змогу долучитися до молитви-благословення, запалити свічку та принести Вогонь Миру до власних домівок.

«Хай милосердя і мир Божий буде завжди з вами», – наостанок зазначив протоієрей Костянтин Пантелей.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Розширений пошук »