12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
25.11.2015
Державна пенітенціарна служба України

Члени правління Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» відвідали Криворізьку УВП управління ДПтС у Дніпропетровській області (№3)

24 листопада члени правління Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» продовжили свою роботу у Криворізькій установі виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№3).

Гості відвідали режимні корпуси установи, ознайомилися з порядком утримання дорослих та неповнолітніх ув’язнених, засуджених до довічного позбавлення волі, умовами, створеними для реалізації ними своїх релігійних потреб. Начальник установи полковник внутрішньої служби Микола Биховець розповів історію одного з наймолодших пенітенціарних закладів Дніпропетровщини, розповів про заходи, які вживаються персоналом установи з метою покращення умов утримання ув’язнених осіб.

Потім відбулась друга частина робочого засідання Місії, на якому були розглянуті особливості душпастирського служіння у слідчих ізоляторах та визначені пріоритетні завдання Місії на 2016 рік, окреслені основні напрямки діяльності Душпастирської ради та співпраці з Українською Православною Церквою.

«Будь-які пропозиції Місії будуть з увагою розглянуті керівництвом Служби, - сказав, звертаючись до присутніх, начальник управління соціально-психологічної роботи ДПтС України Ігор Андрушко. – Я впевнений, що вони отримають розуміння і підтримку та сприятимуть подальшому зміцненню взаємодії релігійних конфесій та Державної пентенціарної служби України».

Андрій Сулейманов,
Криворізька установа виконання покарань
управління Державної пенітенціарної служби
України у Дніпропетровській області (№3)

версія для друку
Розширений пошук »