12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
24.06.2016
Державна пенітенціарна служба України

Персонал ДПтС України відзначив День Конституції України

Сьогодні, 24 червня 2016 року, в апараті Державної пенітенціарної служби України відбулися святкові заходи з нагоди Дня Конституції України.

З нагоди державного свята – прийняття Основного Закону нашої Держави, для персоналу апарату Служби було організовано майстер-класи з народної творчості та виставку товарів народного вжитку.

З вітальною промовою до співробітників відомства під час урочистих зборів звернувся Голова ДПтС України Володимир Палагнюк. Він поділився власними спогадами про особливості прийняття народними депутатами такого важливого для всіх українців документу – Конституції України, зазначив про актуальність удосконалення положень чинного законодавства та запевнив присутніх, що зміни, які зараз відбуваються в усіх державних органах, покликані лише поліпшити життя й сприяти розвитку держави.

Він подякував учасникам зібрання за розуміння, самовіддану роботу й вручив підпорядкованому персоналу відомчі нагороди. Загалом з нагоди свята В.М. Палагнюк підписав відповідний наказ про заохочення персоналу, відповідно до якого відомчі нагороди та чергові спеціальні звання одержать співробітники органів та установ ДКВС України з усіх областей.

Див. більше фото на офіційній сторінці ДПтС України на Facebook.

Див. також «Привітання Голови Державної пенітенціарної служби України з Днем Конституції України».

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Розширений пошук »