19 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
29.06.2016
Державна пенітенціарна служба України

Урочисте відкриття Всеукраїнського фестивалю «Червона калина» відбулось у Кременчуцькій виховній колонії управління ДПтС України в Полтавській області

25 червня 2016 року на території Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області відбулось урочисте відкриття XXV фестивалю самодіяльної художньої творчості засуджених «Червона калина» на тему «Ми славимо нашу Вітчизну єдину, співучу колиску – Святу Україну».

На цьогорічний Фестиваль до установи завітало дуже багато гостей, серед яких були присутні представники органів обласного та місцевого самоврядування, керівництво Кременчуцької міської прокуратури, керівництво управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області, представники державних, громадських та релігійних організацій, ветерани праці та діти війни, учасники антитерористичної операції, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України, культурні діячі, артисти Національного музею – заповідника імені М.В. Гоголя, представники вищих та професійно-технічних навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл, бібліотек міста, учнівська та студентська молодь, представники засобів масової інформації, батьки та рідні вихованців.

Тема України - найдорожчого, найсвітлішого, найкращого місця на землі, всього того, що ми найбільше любимо й шануємо своїм серцем, об’єднала гостей в єдиному пориві гарного настрою під час чудового концерту. Артисти подарували глядачам барвистий букет позитивних емоцій та теплих посмішок під час вокальних, декламаційних, акторських та танцювальних номерів. Різні за направленістю жанри пройшли за одним подихом, а їх зворушливість змусила глядачів в залі аплодувати стоячи, плакати та сміятися. Хлопці згадали досягнення та безліч заслуг України за 25 років незалежності.

Концертна програма та номери художньої самодіяльності, підготовлені вихованцями, співробітниками установи та їх дітьми, запрошеними зразковими творчими колективами були присвячені рідній Державі - Україні. Зі сцени лунали неперевершені пісні, вразили різноманітністю репертуару та прекрасним виконанням хореографічні композиції. Актори отримали вдячні аплодисменти глядачів за вдалу гумористичну мініатюру «За двома зайцями». Виступ молоді перевершив всі сподівання. Артисти підкорили глядачів своїми талантами, артистичністю, яскравістю нарядів і сонячним настроєм, який супроводжував кожен номер. Почуття високого українського духу та патріотизму панувало в залі протягом декількох годин.

Вразила гостей і виставка художніх робіт з декоративно-прикладного мистецтва «Пошук і творчість тобі, Україно!», яку підготували підлітки разом з керівниками гуртків. Виставкові роботи хлопці виконали в різних техніках: витинанка, батик, вишивка, писанкарство, декоративний розпис, ткацтво, лозоплетіння, авторська техніка, бісероплетіння, лялька-мотанка тощо.

В присутності товаришів та батьків в святковій обстановці вісім вихованців отримали паспорти громадянина України, а решта - подарунки від гостей.

Начальник Кременчуцької виховної колонії Юрій Величко подякував юнакам за свято, яке вони подарували гостям та зазначив, що Україна була і залишається в кожному серці наймилішою та найкращою країною, а ми – майбутнє України, то ж своїми знаннями, працею, здобутками маємо підносити її культуру, і сьогодні від кожного з нас, від наших дітей залежить те, якою стане наша Країна завтра.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

Див. також «У виховних колоніях стартує ХХV фестиваль самодіяльної художньої творчості засуджених «Червона калина»».

версія для друку
Розширений пошук »