24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
30.06.2016
Державна пенітенціарна служба України

Чесько-Українське співробітництво: делегація ІКВС завітала до Академії В’язничної Служби Чеської Республіки

20-24 червня 2016 року відбувся візит офіційної делегації Інституту кримінально-виконавчої служби до Академії В’язничної Служби Чеської Республіки (м. Страж подРальскем).

У ході візиту відбувся обмін інформацією та досвідом про діяльність вищих навчальних закладів і освітніх інституцій безперервного навчання персоналу установ виконання покарань і установ, які виконують функції слідчих ізоляторів. Українська сторона мала змогу ознайомитись з практикою дистанційного навчання тюремного персоналу, особливостями організації практичних занять зі спеціальної підготовки, організацією підвищення кваліфікації з комп’ютерно-технічної обізнаності персоналу, вивчення іноземної мови, низкою інших актуальних напрямів підготовки персоналу. Чеську сторону цікавило налагодження наукової співпраці, практика співробітництва Інституту з центральними органами влади і провідними університетами Українив навчальному процесі, а також сучасна методика викладання (безперервна професійна освіта дорослих).

Робота делегації завершилася підписанням двосторонньої угоди між Інститутом кримінально-виконавчої служби та Академією В’язничної Служби Чеської Республіки. Керівники освітніх закладів – доктор юридичних наук, доцент генерал-майор внутрішньої служби Євген Бараш та полковник служби ув’язнення Франтішек Влах закріпили наміри про подальше співробітництво підписами та обмінялися офіційними документами.

У рамках підписаної угоди заплановано обмін письмовими матеріалами, що стосуються діяльності обох освітніх закладів, обмін досвідом і передовою практикою між співробітниками обох сторін у сфері навчання персоналу, групові й індивідуальні участі в міжнародних конференціях і семінарах тощо.

Інститут кримінально-виконавчої служби

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »