16 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ 11.08.2016
Державна пенітенціарна служба України

Проект Закону України «Про визначення правового статусу засуджених осіб, які відбували покарання на тимчасово окупованій території або території населених пунктів, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, а також на території, що розташована на лінії зіткнення»

З метою дотримання вимог Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" (зі змінами) Державна пенітенціарна служба України виносить на публічне громадське обговорення проект Закону України «Про визначення правового статусу засуджених осіб, які відбували покарання на тимчасово окупованій території або території населених пунктів, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, а також на території, що розташована на лінії зіткнення».

Строк проведення електронних консультацій з громадськістю зазначеного вище проекту документу: 05 липня 2016 року – 05 серпня 2016 року.

Зауваження та пропозиції до зазначеного вище проекту документу просимо надсилати на електронну адресу public@kvs.gov.ua до 05 серпня 2016 року.

Звертаємо увагу на те, що анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Консультації з приводу питання, що винесено на обговорення, Ви можете отримати за таким телефоном: +38 044 461 86 14 (Кириченко Віталіна).

Результати обговорення проекту документу буде оприлюднено за таким гіперпосиланням:

http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/category/630964.

Управління міжнародної діяльності та
взаємодії із засобами масової інформації
Кириченко Віталіна Миколаївна
+38 044 461 86 14

public@kvs.gov.ua

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »