13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
02.07.2016
Державна пенітенціарна служба України

Фундамент нової пенітенціарної служби мають закласти молоді фахівці, - Павло Петренко

Закладення фундаменту нової пенітенціарної служби без репресивних методів, з нормальним ставленням до засуджених та з гідними умовами праці для співробітників – спільне завдання Міністерства юстиції та молодих висококваліфікованих спеціалістів, які прийдуть працювати до пенітенціарних закладів. Про це сьогодні під час вручення дипломів першим випускникам Академії Державної пенітенціарної служби України повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

«Так сталося, що перший випуск Академії проходить одночасно із масштабною реформою пенітенціарної служби. Цю реформу ви будете творити разом з нами. Саме ви будете фундаментом нової служби, яка відійде від радянських репресивних методів і правил роботи. Саме ви будуватимете європейські стандарти людяності й гідності у системі пенітенціарної служби. Саме ви будете тими людьми, які повернуть довіру до служби і престижність цієї професії», - зазначив очільник Мін’юсту.

За його словами, спільними зусиллями необхідно протягом наступних кількох років закласти фундамент нової пенітенціарної служби, покращити умови праці для персоналу і умови утримання громадян, які потрапили до пенітенціарних закладів.

«Має бути забезпечена гідність кожної людини. Реформа забезпечить працівників гідними умовами праці й достойними зарплатами. Громадяни, які потрапили до пенітенціарних закладів, отримають гідні умови утримання та ставлення до себе і реальний шанс повернутися до нормального життя у суспільстві», - заявив Павло Петренко.

Заступник Міністра освіти Роман Греба у свою чергу наголосив на тому, що перед випускниками стоять нові значно серйозніші виклики.

«Ви повинні разом з нами докорінно змінити пенітенціарну систему. Ви маєте запровадити нові стандарти. На нас дивиться весь український народ. Від вас і нас чекають неможливого, але ми маємо це зробити, а Україна має зайняти гідне місце в європейській сім’ї», - заявив він.

Першими випускниками Академії стали 202 курсанти. Дипломи з рук Міністра юстиції отримали 19 студентів, які закінчили навчання з відзнакою, при цьому 18 відмінників – дівчата.

Див. також фото «Міністр юстиції Павло Петренко взяв участь у врученні дипломів випускниками Академії Державної пенітенціарної служби. Чернігів. 2 липня 2016 року.»

версія для друку
Розширений пошук »