12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
04.07.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Дубенській виховній колонії управління ДПтС України в Рівненській області пройшов XXV фестиваль «Червона калина»

Цього року естафета фестивалю художньої самодіяльної творчості неповнолітніх засуджених «Червона калина» до Дубенської виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області прийшла із Кременчуцької виховної колонії управління ДПтС України в Полтавській області. Атрибути – корогви та фотоальбом з ілюстраціями виступів попередніх учасників урочисто передали представники Кременчуцької ВК.

ХХV фестиваль художньої самодіяльної творчості засуджених «Червона калина» цього року проходить за темою: «Ми славимо нашу Вітчизну єдину, співучу колиску – Святу Україну».

Традиційно концертну програму відкрито зі внесення Прапору та Гімну України. І як усі великі починання та добрі справи розпочинаються з Божого благословення, Благочинний Дубенського району, митрофорний протоієрей, настоятель Свято-Георгіївського храму отець Євгеній благословив усіх присутніх молитвою.

Багатий фестиваль був і на гостей, які завітали аби розділити радість свята разом із персоналом та вихованцями установи. До колонії прибули керівництво Державної пенітенціарної служби України, Дубенської міської адміністрації, обласної та місцевої прокуратури, ветерани Дубенської виховної колонії, громадські та релігійні організації, правозахисники, учнівська та студентська молодь м.Дубно батьки вихованців. Особливими гостями на святі стали український співак, народний артист України Віктор Павлик та українська співачка Наталія Валевська. Гості прибули з цінними подарунками серед яких побутова техніка, спортивний інвентар та солодощі.

Під час своїх виступів вихованці колонії театралізовано відтворювали історичні події формування Батьківщини, декламували вірші та співали пісень присвячених неньці Україні. Активно допомагали готувати номери вихованцям установи – шкільна молодь міста Дубно, студенти Дубенського коледжу культури та мистецтв. До виступів засуджених також приєдналися танцювальний колектив «Калинонька».

Вже доброю традицією на даному заході стало вручення паспортів громадянина України засудженим колонії. Так, вперше чотирьом вихованцям колонії начальник установи вручив електронні паспорти – ID-картки.

Не змогли лишитись осторонь імпровізованої сцени і гості фестивалю Віктор Павлик та Наталія Валевська. Вони привітали керівництво та вихованців колонії з проведенням фестивалю та виконали свої найвідоміші композиції.

По завершенню фестивалю свою спритність та витривалість, силову підготовку та гімнастичні трюки команда вихованців продемонструвала у спортивній програмі. Найактивніші учасники фестивалю отримали грамоти та подяки, які вручив Валентин Марач.

«Фестиваль «Червона калина» щороку відкриває нові таланти. Щиро бажаю вихованцями розвиватися в подальшому та не зупинятися на досягнутому. Дякую всім, хто залучений до організації та участі у святі», - звернувся до присутніх начальник облуправління ДПтС Олександр Адамець.

Прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

версія для друку
Розширений пошук »