12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
05.07.2016
Державна пенітенціарна служба України

Участь курсантів ІКВС в урочистостях з нагоди святкування 95-річчя Національної академії внутрішніх справ

1 липня 2016 року курсанти Інституту кримінально-виконавчої служби взяли участь в урочистостях з нагоди святкування 95-річчя Національної академії внутрішніх справ. Інститут кримінально-виконавчої служби (з 1974 року по 1998 рік – Київський інститут внутрішніх справ) був та залишається важливою частиною підготовки фахівців правоохоронних органів.

Серед запрошених на свято були: Президент України Петро Порошенко, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, очільник Національної поліції України Хатія Деканоідзе, очільники галузевих служб МВС України, ветерани та інші почесні гості.

Глава держави привітав усіх присутніх з цим знаменним днем та побажав і надалі залишатися унікальним навчальним закладом, який готує працівників правоохоронних органів нової генерації. Зокрема, Петро Порошенко зазначив: «Я впевнений, що молоді офіцери, збагачені героїчною спадщиною і досвідом багатьох поколінь, сумлінно і самовіддано працюватимуть у нових правоохоронних органах».

Після проходження урочистим маршем парадного розрахунку Президент України поспілкувався з особовим і перемінним складом, ознайомився із сучасною криміналістичною технікою й іншими спеціальними засобами, науково-навчальною літературою, що використовують у навчальному процесі. Почесним гостям і всім присутнім були представлені технічні та наукові розроблення останніх років, у тому числі стенд із науковими виданнями Інституту кримінально-виконавчої служби та працівників Інституту.

Інститут кримінально-виконавчої служби

версія для друку
Розширений пошук »