18 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
06.07.2016
Державна пенітенціарна служба України

Представники Інституту кримінально-виконавчої служби взяли участь у брифінгу Департаменту з питань помилування Адміністрації Президента України

6 липня 2016 року представники Інституту кримінально-виконавчої служби взяли участь у прес-брифінгу, присвяченому підсумкам роботи Департаменту з питань помилування Адміністрації Президента України за І півріччя 2016 року. Під час прес-брифінгу окрема увага була приділена питанням удосконалення нормативно-правових актів, які регулюють питання помилування в Україні. Керівник Департаменту з питань Помилування Олександр Букалов наголосив, що всі зміни, які були прийняті у травні 2016 року, мають наукове обґрунтування. Вони базуються на наукових дослідженнях і статистиці практичної діяльності. Олександр Букалов представив широкому загалу збірник матеріалів круглого столу «Актуальні питання вдосконалення процедури помилування», який відбувся на базі Інституту кримінально-виконавчої служби 23 травня 2016 року.

Керівник Департаменту подякував фахівцям Інституту кримінально-виконавчої служби за проведені дослідження, а також рекомендації щодо вдосконалення законодавства та самої процедури помилування. Особливу зацікавленість журналістів викликали питання здійснення помилування щодо засуджених до довічного позбавлення волі, засуджених, які перебували у зоні АТО, а також процедури помилування осіб, у порядку п.5 Мінських домовленостей. Сподіваємося на подальше наукове співробітництво.

Інститут кримінально-виконавчої служби

версія для друку
Розширений пошук »