13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
11.07.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Прилуцькій виховній колонії управління ДПтС України в Чернігівській області відбувся фестиваль «Червона калина»

Підростає покоління, народжене вже в незалежній Україні. Мова, гімн, прапор, герб – усе це було з ними з пелюшок. Революція гідності, події в АТО викликали новий виток любові до своїх коренів: українці красуються на світлинах у вишиванках, вінках, а синій і жовтий кольори використовуються для декору всього на світі – від дамських сумочок до стін будинків. Вихованці Прилуцької виховної колонії – не виняток, адже патріотичному вихованню в установі приділяється велика увага. Протягом півріччя хлопці відчули себе в ролі героїв Крут, майданівців, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, солдатами Другої світової війни.

А 9 липня вони стали учасниками фестивалю «Червона калина» - «Ми славимо нашу Вітчизну, єдину, співучу колиску – Святу Україну», який присвячений 25-ій річниці незалежності України. Естафету фестивалю вихованцям передали представники Дубенської виховної колонії.

Ведучі свята торкнулися історії України від сивої козаччини до наших днів. В концертній програмі звучали вірші, пісні про Україну, глядачі дивувалися іскрометним українським танцям, віртуозній грі учасників вокально-інструментального ансамблю. В загальний сценарій вдало вплелися виступ молодіжного театру вогню і світла «Агній». Справжньою окрасою свята стали юні україночки, ролі яких виконували діти співробітників установи. Колоритні українські костюми, різнобарв'я кольорів, чудова гра юних акторів раз по раз викликали оплески глядачів. Як символ миру та багатства, в небо піднялися жовті і блакитні кульки.

На свято з подарунками до вихованців завітали: начальник сектору СВПР управління ДПтС України в Чернігівській області Олександр Гужва, представники установ виконання покарань в Чернігівській області, органів влади, релігійних та громадських організацій, колишні співробітники установи та батьки вихованців.

Несподіваним подарунком для вихованців виявився приїзд голови благодійного фонду «Волонтер» Тимофія Нагорного, який привіз хлопцям не тільки подарунки, а й чудовий дует з Луганської області «Летючий лебідь», який своїм виступом ще раз підкреслив єдність українського народу, його незламний і сильний дух.

Дякуючи вихованцям за чудовий виступ, гостям за присутність, начальник установи Євгеній Квітницький сказав: «Дай, Бог, щоб ми завжди шанували історію свого народу, любили свій рідний край та поважали батьків».

Валентина Загребельна,
управління ДПтС України
в Чернігівській області

версія для друку
Розширений пошук »