23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
13.07.2016
Державна пенітенціарна служба України

Візит норвезьких експертів з питань пробації до Білоцерківського училища ППП ДКВС України

У рамках співпраці Міністерства юстиції України і Міністерства юстиції та громадської безпеки Королівства Норвегія опрацьовуються питання щодо надання консультативної допомоги для запровадження інституту пробації в Україні. У зв’язку з цим 11 липня 2016 року норвезькі експерти прибули з візитом до м. Білої Церкви ознайомитися з діяльністю Білоцерківського училища ППП ДКВС України.

У зазначеному візиті брали участь:

• Віллі ГІЛ, старший радник Служби виправних установ Норвегії;

• Тоньє МЕНІЧ, радник у справах юстиції, Голова місії NORLAU;

• Ярослав ПРИЙМАК, представник проектного офісу з реформування пенітенціарної системи України, радник міністра юстиції України.

Зустрів гостей начальник училища Олег ДУКА. Він провів їм екскурсію по навчальному корпусу, ознайомив із навчально-матеріальним забезпеченням навчального процесу персоналу ДКВС України: аудиторіями, бібліотекою, кабінетом педагогічної майстерності, кабінетом технічних засобів навчання, аудиторією для проведення тренінгів.

Інформативною була зустріч експертів із викладацьким складом. Норвезькі представники розповіли про історію та діяльність служби пробації Норвегії та зазначили, що готові поділитися позитивним досвідом та підтримати Україну у створенні повномасштабної системи пробації. Щодо подальшої співпраці між Міністерством юстиції України та Міністерством юстиції та громадської безпеки Королівства Норвегія запевнив і радник міністра юстиції України Ярослав ПРИЙМАК.

Перший заступник начальника училища – начальник навчального відділу Алла ГРИГОРЕНКО зазначила, що в училищі активно працює група, підготовлених у межах міжнародних проектів (Канада, Великобританія), викладачів-тренерів з питань пробації як неповнолітніх, так і дорослих правопорушників. На сьогодні проведене ними спеціалізоване курсове навчання пройшли 1042 працівники кримінально-виконавчої служби України. Також відмітила, що у другій половині липня цього року в училищі за новою навчальною програмою вперше проводитиметься дистанційна форма навчання персоналу пробації.

На завершення учасники зустрічі переглянули презентаційний відеофільм та обговорили план розвитку Білоцерківського училища ППП ДКВС України.

Також експерти відвідали Білоцерківську виправну колонію управління Державної пенітенціарної служби України в м. Києві та Київській області (№ 35), де ознайомилися з особливостями роботи установи та умовами тримання засуджених.

Після запланованої роботи для гостей була організована і проведена цікава екскурсія містом та Державним дендропарком «Олександрія» - шедевром Європейського архітектурно-паркового мистецтва XVIII – початку XX століття, що поєднує у собі творчість людини і природи та приваблює своєю красою та витонченістю.

Білоцерківське училище ППП ДКВС України

Див. також «Іноземна делегація Міністерства юстиції та громадської безпеки Королівства Норвегія відвідала Білоцерківську ВК (№35), що на Київщині».

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »