20 сiчня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
19.07.2016
Державна пенітенціарна служба України

Артемівську УВП управління ДПтС України в Донецькій області (№6) відвідали Народний депутат України Надія Савченко та її помічники

18 липня 2016 року Артемівську установу виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№6) відвідали народний депутат України Надія Савченко та її помічники: Віра Савченко та Тетяна Проторченко з метою ознайомлення з умовами утримання в’язнів.

Візит Надії Савченко до Артемівської установи виконання покарань став першим її відвідуванням установи виконання покарань пенітенціарної служби України. В ході відвідування Надія Савченко цікавилась роботою установи в умовах, що склались у зв’язку з проведенням, особливостями підтримання її діяльності, забезпечення продуктами харчування, умовами тримання та дотриманням прав осіб, узятих під варту, та засуджених. Вона особисто мала можливість порівняти умови установи пенітенціарної служби України з російськими тюрмами та висловити свою думку з цього приводу.

В ходів відвідування здійснено обхід приміщень харчоблоку, медичної частини, камер внутрішніх постів, де утримуються жінки, неповнолітні та ув’язнені військовослужбовці, сектору максимального рівня безпеки для тримання чоловіків, засуджених до довічного позбавлення волі, карцеру, храму «Споручниця грішних», розташованого на території установи.

Під час обходу народним депутатом та її помічниками перевірявся санітарний стан об’єктів та приміщень, дотримання адміністрацією установи норм чинного законодавства, виявлялися скарги та заяви від осіб, узятих під варту, та засуджених. Усім бажаючим індивідуально були надані вичерпні відповіді щодо вирішення їх особистих питань.

У вигляді благодійної допомоги бібліотечний фонд установи було поповнено книгою Надії Савченко «Сильне ім’я Надія» у кількості 40 примірників.

Віра Волчанова,
заступник начальника відділу СВПР Артемівської
УВП управління ДПтС України в Донецькій області (№6)

версія для друку
Розширений пошук »