25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.07.2016
Державна пенітенціарна служба України

Перший заступник Міністра юстиції України Наталія Севостьянова та представники ЗМІ відвідали Київський СІЗО

19 липня 2016 року перший заступник Міністра юстиції України Наталія Севостьянова з робочим візитом відвідала Київський слідчий ізолятор.

Участь у заході також взяли народний депутат України Андрій Помазанов, Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк, начальник управління ДПтС України в м. Києві та Київській області Сергій Менчиц, начальник Київського слідчого ізолятора Олександр Васюк та представники 56 засобів масової інформації. Відвідувачі здійснили обхід території слідчого ізолятора та ознайомилися з умовами утримання осіб, взятих під варту, та засуджених.

За результатами відвідування Наталія Севостьянова, Андрій Помазанов та Олександр Васюк провели прес-конференцію, в ході якої відповіли на питання представників ЗМІ, зокрема щодо реформування пенітенціарної служби, побудови нового слідчого ізолятора та умов утримання осіб, узятих під варту.

Прес-служба управління ДПтС України в м. Києві та Київській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »