12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
20.07.2016
Державна пенітенціарна служба України

Заступник начальника управління соціально-психологічної роботи із засудженими ДПтС України Віталій Хведчук надав коментар в ефірі соціального телепроекту «Територія каяття» (ВІДЕО)

19 липня в телевізійний ефір вийшов ювілейний п’ятдесятий випуск відомчої програми управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області «Територія каяття». «Виправлення за гратами: міф чи реальність» - під такою символічною назвою глядачам продемонстрований черговий сюжет соціального телевізійного проекту. Аби повно та розгорнуто продемонструвати дану проблематику, творчий колектив телепроекту залучив до створення сюжету експертів-науковців, правознавців та пенітенціаріїв.

Під час своїх інтерв’ю заступник начальника управління соціально-психологічної роботи із засудженими ДПтС України Віталій Хведчук означив найуспішніші методи соціально-виховної роботи в напрямку виправлення та ресоціалізації засуджених, перерахував основні перепони, які стають на шляху свідомих внутрішніх змін людей, що переступили закон. Крім того, представник апарату ДПтС України у своєму коментарі розповів про особливості європейської практики реалізації покарання та досвід, який прагне перейняти у напрямку соціально-виховної роботи із засудженими вітчизняний кримінально-виконавчий інститут.

«Головними факторами успішного виправлення засуджених у сучасних виправних закладах виступають співпраця із громадськими інституціями, дієва взаємодія всіх частин і служб установ виконання покарань та, звісно, мотивація самих співробітників у напрямку перевиховання осіб, які скоїли злочин. Окрім того, й особиста мотивація самих засуджених грає чи не найголовнішу роль у процесі виправлення злочинної свідомості,» - зазначив під час інтерв’ю Віталій Васильович.

Тема перевиховання у тюремних стінах виявилася для творчого колективу проекту непростою та багатогранною, тому один випуск не зміг умістити все важливе, що хотілося б донести глядачеві. То ж продовження теми «Виправлення за гратами: міф чи реальність» буде представлено у наступному випуску програми «Територія каяття».

Довідка: Всі прихильники телевізійного проекту «Територія каяття» мають змогу ознайомитися з випусками програми в ефірі 9 телеканалу кожний другий вівторок о 18:45 та неділю об 11:45. Попередні випуски програми транслюються в ефірі телеканалу «Регіон» у неділю о 10:30 з повтором у вівторок о 20:00 та в ефірі ТРК «27 канал» щочетверга о 19:40 з повтором у той же час у неділю та вівторок. Також усі бажаючі можуть переглянути випуски проекту на каналі «Територія каяття» відеохостингу «YouTube» та в однойменних групах соціальних мереж «В контакте» та «Фейсбук».

Анна Трушова,
управління Державної пенітенціарної служби
України у Дніпропетровській області

версія для друку
Розширений пошук »