13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
19.07.2016
Державна пенітенціарна служба України

15 липня 2016 року Верховною Радою України зареєстровано проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо сталості статусу пенітенціарного персоналу у зв’язку з пенітенціарною реформою" за реєстр. №4002а

15 липня 2016 року Верховною Радою України зареєстровано проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо сталості статусу пенітенціарного персоналу у зв’язку з пенітенціарною реформою" за реєстр. №4002а.

Прийняття законопроекту має на меті надати можливість особам, які тривалий час служили у Державній кримінально-виконавчій службі, дослужити до пенсії на умовах, які існували на час ліквідації Державної пенітенціарної служби України.

Цим переслідується завдання недопущення масової демотивації найбільш досвідченого персоналу, що може призвести не тільки до негативної ситуації на ринку праці у зв’язку із звільненнями персоналу за власною ініціативою, а й до порушення сталої діяльності слідчих ізоляторів і установ виконання покарань.

Підготовка законодавчого акту обумовлено тим, що постановою Кабінету Міністрів України від 18.05.2016 №343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції" ліквідовано Державну пенітенціарну службу України. Це рішення тягне за собою низку юридичних наслідків, які включають, серед іншого вивільнення та розатестацію (демілітаризацію) частини персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України. Велика їх частина є кваліфікованими та досвідченими, які тривалий час служили Українській державі, однак, тепер вони можуть бути вимушені втратити свій статус частково або повністю. У зв’язку з цим законопроект є необхідним інструментом для попередження негативних соціальних наслідків на вітчизняному ринку праці та сталості забезпечення виконання кримінальних покарань та пов’язаних з цим інших завдань Державної кримінально-виконавчої служби України.

Посилання за темою:
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=59772

Матеріал за темою (натисни щоб завантажити)

Управління міжнародної діяльності
та взаємодії із засобами масової інформації
Клиша Владислав, 207 34 36, org@kvs.gov.ua

версія для друку
Розширений пошук »