23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
22.07.2016
Державна пенітенціарна служба України

До Маріупольського СІЗО управління ДПтС України в Донецькій області з території так званої ДНР доставлено 23 засуджених, з яких десять - до довічного позбавлення волі

21.07.2016 року до Маріупольського слідчого ізолятору управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області, за ініціативою Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської та при її безпосередньої участі, доставлено двадцять три засуджених, з котрих десять - засуджені до довічного позбавлення волі, які відбували покарання на території, що тимчасово не контролюється українською владою, так званої ДНР.

Про здійснення цієї передачі було проінформовано головне управління Національної поліції України в Донецькій області, УСБ України в Донецькій області, Донецький прикордонний загін Державної прикордонної служби, інші зацікавлені сторони, розроблено спільний план дій. При передачі засуджених були присутні Уповноважений ВР України з прав людини Валерія Лутковська, керівник Секрітаріату Уповноваженого ВР України з прав людини Богдан Крикливенко, перший заступник начальника управління ДПтС України в Донецькій області Віталій Остапенко, представники АТЦ.

На теперішній час усі передані особи утримуються в Маріупольському СІЗО, на них буде запитано персональні наряди у ДПтС України для подальшого відбування покарання.

Захід проведено згідно з планом без будь-яких ускладнень.

Прес-служба управління ДПтС України в Донецькій області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »