14 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
25.07.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Мелітопольській ВК управління ДПтС України в Запорізькій області пройшов ХХV фестиваль художньої самодіяльної творчості неповнолітніх засуджених «Червона калина»

23 липня 2016 року в Мелітопольській виховній колонії управління ДПтС України в Запорізькій області пройшов ХХV фестиваль художньої самодіяльної творчості неповнолітніх засуджених «Червона калина».

У цьому році фестиваль проходить під девізом «Ми славимо нашу Вітчизну єдину, співучу колиску – Святу Україну!». Атрибутику фестивалю нашій установі передали представники Прилуцької виховної колонії.

Щорічний фестиваль «Червона калина» завжди збирає на гостинній мелітопольській землі широке коло співробітників, друзів, батьків, колишніх вихованок, вельмишановних гостей, серед яких були: начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Запорізькій області Денис Голоборотько; заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Запорізькій області з соціально-виховної та психологічної роботи Вадим Книш; заступники Мелітопольського міського голови Іван Федоров та Сергій Павленко, представник служби у справах дітей Катерина Коник, представник Мелітопольського міського центру соціальних служб сімї, дітей та молоді Вікторія Москаленко, прокурор Мелітопольської місцевої прокуратури Сніжана Кісілічак.

Також на святі були присутні представники міських громадських та релігійних організацій, колишні співробітники установи, яких з радістю привітала начальник Мелітопольської виховної колонії полковник внутрішньої служби Світлана Рулєвська.

Червоною стрічкою через весь фестиваль пройшов образ України – землі батьків, родоводу українського, її славної і водночас трагічної історії. Були згадані справжні патріоти неньки України: Гетьман Запорізький, бо козаки – це сила та міць України; Роксолана, бо це ніжність та розум України; Леся Українка, бо це мова солов’їна; Одарка та Карась, бо це гумор, танці та спів нашого народу!

Для справжнього українця не може бути ніде краще, ніж на рідній землі. Всі ми переживаємо те, що відбувається зараз на сході України. Пам'ять усіх загиблих вихованки та гості вшанували хвилиною мовчання.

В концертній програмі звучали вірші, пісні про Україну, глядачі дивувалися іскрометним українським танцям. Традиційними в Україні були і залишаються яскраві та багаті ярмарки. Тож і дівчата показали чудові гумористичні сценки. Особливо вразив виступ співробітників під назвою «Українські страви», після якого всіх гостей пригостили смачненькими пиріжечками!

І справжньою окрасою свята став показ моделей, які дівчата створювали своїми руками.

На свято завітали і батьки вихованок, які звернулися з напутніми побажаннями до своїх доньок та словами вдячності до всього персоналу колонії.

Несподіваним подарунком для вихованок виявився приїзд президента благодійного фонду «Волонтер» Тимофія Нагорного та співака Романа Ващука, який подарував усім присутнім прекрасні пісні.

Фіналом свята стала хореографічна постановка «Україна», під час якої усі вихованки заспівали пісню, що супроводжувалась танцем із символічним блакитно-жовтим прапором, і як символ миру, в небо піднялися жовті і блакитні кульки.

По завершенні концерту, вихованок, які брали активну участь у підготовці та проведенні фестивалю, нагородили почесними грамотами та оголосили подяку правами начальника відділення соціально-психологічної служби установи.

Наприкінці свята усі гості мали змогу милуватися творчими роботами дівчат на виставці – це були вишиті рушники, в’язані серветки, роботи з бісеру, картини, оформлені у стилі декупаж та топіарії.

Естафету від Мелітопольської виховної колонії приймає Ковельська виховна колонія у Волинській області з побажаннями успіху та творчого натхнення.

Сектор у зв’язках із ЗМІ та громадськістю
управління ДПтС України в Запорізькій області

версія для друку
Розширений пошук »