22 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
29.07.2016
Державна пенітенціарна служба України

Артемівську установу виконання покарань управління ДПтС України в Донецькій області (№6) відвідала перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко

28 липня 2016 року Артемівську установу виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№6) відвідали перший віце-спікер Верховної Ради України - Уповноважена Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко з метою ознайомлення з умовами тримання осіб, узятих під варту, що підозрюються у скоєнні злочинів під час проведення антитерористичної операції.

В ході візиту у супроводі керівництва установи Ірина Геращенко відвідала камери внутрішніх постів, де утримуються ув’язнені, що підозрюються у скоєнні злочинів проти суверенітету України.

По завершенню візиту Ірина Геращенко подякували керівництву установи за відкритість та співпрацю.

Віра Волчанова,
заступник начальника відділу СВПР
Артемівської УВП управління ДПтС України
в Донецькій області (№6)

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »