13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
01.08.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Ковельській виховній колонії, що на Волині, відбувся XXV фестиваль самодіяльної художньої творчості засуджених «Червона калина»

30 липня 2016 року в Ковельській виховній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області відбувся XXV фестиваль самодіяльної художньої творчості засуджених «Червона калина» за тематикою: «Ми славимо нашу Вітчизну єдину, співучу колиску – Святу Україну».

Даний фестиваль уже став традицією і проводиться кожного літа в виховних колоніях Державної пенітенціарної служби України. Основна мета фестивалю – виховання неповнолітніх засуджених в дусі національних традицій, пропагування поваги до історії свого народу та рідної мови.

На сьогоднішній день, в нинішніх суспільно-політичних умовах, коли країна перебуває в непростому становищі, надзвичайно важливим та актуальним є патріотичне виховання саме молоді. Адже діти – це наше майбутнє, наша надія на краще життя.

Естафету фестивалю Ковельській виховній колонії передала представник Мелітопольської виховної колонії управління ДПтС України в Запорізькій області.

Цьогорічний фестиваль зібрав багато глядачів. Серед них – виконуючий обов’язки начальника управління ДПтС України у Волинській області полковник внутрішньої служби Андрій Скіць, заступник начальника управління підполковник внутрішньої служби Юрій Безушкевич, співробітники установи, рідні та близькі вихованців, представники релігійних та громадських організацій.

Під час концерту звучали пісні та вірші про Україну, чарівними танцями дивували гостей творчі ансамблі та театралізовані постановки засуджених.

Крім того, під час заходу, засуджені отримали паспорти громадянина України (ID-картки). А також 2 вихованців отримали довідки про звільнення.

Наприкінці фестивалю до гостей та вихованців вкотре звернувся начальник Ковельської виховної колонії Іван Абрамчук, який привітав усіх з проведенням свята та подякував учасникам заходу за хороше виконання номерів.

Кожного року фестиваль «Червона калина» дарує своїм гостям все більше та більше хороших емоцій і вражень. Для неповнолітніх засуджених – це шанс проявити себе з найкращої сторони, розвиватися і не зупинятися на досягнутому.

Прес-служба управління ДПтС України у Волинській області

версія для друку
Розширений пошук »