25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
02.08.2016
Державна пенітенціарна служба України

Пенітенціарна служба створила комісію для з’ясування причин конфлікту в Машівській виправній колонії (№ 9), що на Полтавщині

Для з’ясування причин виникнення конфліктної ситуації в Машівській виправній колонії (№ 9) створена комісія на чолі із тимчасово виконуючим обов’язки начальника управління Державної пенітенціарної служби в Полтавській області полковником внутрішньої служби Петром Тітовцем.

Так, 1 серпня п.р. 30 засуджених після команди «Відбій» залишилися у місці, відведеному для паління, порушивши Правила внутрішнього розпорядку установи.

Свої дії вони мотивували нібито недосконалістю роботи адміністрації установи.

У ході перевірки комісія установить, наскільки скарги засуджених відповідають дійсності, та прийме відповідні рішення.

На даний час обстановка у Машівській виправній колонії контрольована.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »