12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
04.08.2016
Державна пенітенціарна служба України

Ситуацію в Машівській виправній колонії (№ 9), що на Полтавщині, стабілізовано: засуджені вийшли на роботу та відвідують їдальню

Сьогодні, 04 серпня 2016 року, в управлінні ДПтС України в Полтавській області відбулась оперативна нарада за участю директора департаменту охорони, нагляду і безпеки, режиму та контролю за виконанням судових рішень Державної пенітенціарної служби України Миколи Ільтяя та т.в.о. начальника управління виробничої діяльності ДПтС України Сергія Кузьменка, керівного складу зазначеного управління та установ виконання покарань Полтавської області.

Основним питанням порядку денного було винесено аналіз причин ускладнення оперативної обстановки та заходи стабілізації ситуації, що склалася у Машівській виправній колонії управління ДПтС України в Полтавській області (№ 9).

Керівництво ДПтС України та обласного управління вивчило стан діяльності установи за всіма напрямками. За результатами службової перевірки буде надано об’єктивну оцінку діям працівників колонії та управління області. Винні посадові особи будуть притягнені до дисциплінарної відповідальності.

На даний час Машівська виправна колонія (№ 9) працює в штатному режимі, дотримуються всі режимні вимоги. Ситуація керована та контрольована. Виявлені недоліки усунено та розроблено план заходів для подальшого вирішення проблемних питань, що турбують засуджених.

Із засудженими знайдено порозуміння. Всі дотримуються правил внутрішнього розпорядку, працюють на підприємстві та відвідують їдальню установи.

Зазначене питання перебуває на контролі керівництва Служби. Начальникам усіх установ Полтавської області наголошено на суворому дотриманні вимог законодавства та недопущенні подібних ситуацій в подальшому.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Розширений пошук »